Пятница, 09 Июнь 2023

В Запоріжжі почалася перевірка влади на чесність

В рамках проекту «Влада на долоні» команда Громадської організації «Всеукраїнська Правова Країна» починає моніторинг паперових та електронних декларацій представників місцевої влади. Ми відстежимо, наскільки чесно високопосадовці декларують свої статки та що приховують від громадськості.

Проект почав роботу з грудня 2016 року. В його рамках почав здійснюватися аналіз «паперових» декларацій вищих посадових осіб Запорізької області, обласного центру та депутатів Запорізької міської ради. Стиль життя високопосадовців буде досліджуватися і завдяки оприлюдненим електронним деклараціям. В рамках проекту буде проведено аналіз та звірка даних у попередньо оприлюднених «паперових» та електронних деклараціях. Додатково команда громадської організації «Всеукраїнська Правова Країна» виявить розбіжності у задекларованих та фактичних даних. А у разі виявлення таких розбіжностей ми будемо звертатись до Національного агентства з питань запобігання корупції. Наша мета – створити ефективний громадський інструмент контролю за чиновниками, не допустити проявів корупції.
Громадська організація "Всеукраїнська Правова Країна" створена для захисту прав і свобод громадян України. Ми проводимо громадський моніторинг та експертизу діяльності органів влади, громадську антикорупційну експертизу та діяльність у сфері попередження корупції. Також вивчаємо та впроваджуємо в Україні міжнародний досвід в сфері запобігання та протидії корупції, беремо участь в розробці та впровадженні національної та регіональної антикорупційної політики.
У нашій команді – громадські активісти, журналісти, волонтери та всі люди, небайдужі до майбутнього країни.

Керівник проекту Вікторія Артьоменко.
Проект «Влада на долоні» здійснюється при підтримці Проекту ПРООН «Прозорість та доброчесність публічного сектору».