Пятница, 24 Март 2023

По официальным данным, на территории Запорожской области проживают
более 60 тысяч внутренне перемещенных лиц (ВПЛ) с территории Донецкой и
Луганской областей, а также из Крыма. Одним из важных вопросов адаптации
этих людей на новом месте проживания является доступ их детей к
полноценному образованию, продолжение обучения в школах и детских садах.
С февраля 2016 года в Запорожской и Днепропетровской областях работает
проект «Выявление реального состояния обеспечения права на образование
внутренне перемещенных лиц в Запорожской и Днепропетровской областях»,
инициированный общественной организацией «Всеукраинская правовая
страна» при поддержке Бюро ОБСЕ по демократическим институтам и правам
человека.

Подробнее...

Пільги для учасників бойових дій

Подробнее...

У тривожні часи варто сподіватися на краще, проте важливо бути підготовленим до будь-якого розвитку подій. Нехай ніколи не знадобиться порадник дій на випадок потрапляння під артобстрілу чи бомбардування: що робити, куди бігти та як ховатися? Радить ветеран Збройних Сил України, полковник Андрій Куліш.

Раптовий артобстріл Якщо ви почули свист снаряда (він схожий більше на шурхіт), а через 2-3 секунди – вибух, відразу падайте на землю. Не панікуйте: вже те, що ви чуєте сам звук польоту, означає, що снаряд пролетів достатньо далеко від вас, а ті секунди перед вибухом лише підтвердили досить безпечну відстань. Однак наступний снаряд може полетіти ближче до вас, тому замість самозаспокоєння швидко й уважно озирніться довкола: де можна заховатися надійніше?

Подробнее...

Как вести себя, если вас остановили работники ГАИ

Конфликтные ситуации, возникающие между работниками Госавтоинспекции и водителями, уже давно стали предметом баек и анекдотов.

Поэтому, чтобы Вы оказались достойным оппонентом "умудренному опытом" и "закаленному солнцем автодорог" инспектору ГАИ, хотелось бы дать нашим водителям несколько советов....

Подробнее...

Конституція України: Стаття 5. Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. ( Офіційне тлумачення положення частини другої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005, N 6-рп/2008 від 16.04.2008 ) Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. (Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005, N 6-рп/2008 від 16.04.2008 ) Ніхто не може узурпувати державну владу. (Офіційне тлумачення положення частини четвертої статті 5 див. в Рішенні Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005 ).

Круглий стіл на тему: "Проблематика Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи,що підтверджують громадянство України,посвідчують особу чи ії спеціальний статус" в контексті права особи на захист її персональних даних України". 02.12.2013, Київ

 7

Подробнее...

 11.11.2013. Київ

4 

Подробнее...

Партнеры

1Всеукраїнська ініціатива "ЗА МИРНИЙ ПРОТЕСТ!"

Центр громадських свободПозиция

24

Эйдос