Суббота, 19 Январь 2019

2

 

17 липня 2013 року на проспекті Свободи від Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької до статуї Божої Матері Львівська  голова Львівської філії ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОВА КРАЇНА» Тарас Галич спільно з обласною громадською організацією «РАЗОМ» та іншими громадськими організаціями та громадою міста Львова прийняв участь у  ході в підтримку протестів проти свавілля співробітників МВС України, що мали місце в с .Врадіївка Миколаївської області.

Учасники акції пройшли алеєю та провели спільну молитву біля статуї Божої Матері , після молитви був зачитаний відкритий лист до силових структур Львівщини та символічно вручений працівникам міліції які забезпечували порядок під час проведення акції, за що ми їм щиро вдячні.

Відкритий лист до силових структур Львівщини

Шановні працівники силових структур Львівщини!

Звертаємось до Вас як до українських громадян, які наділені, як і всі ми, правами та свободами, передбаченими Конституцією, незалежно від посад, регалів тощо.

 Звертаємося до Вас як до людей, які отримали один з найважчих та важливих обов’язків у нашому суспільстві – захищати права та свободи інших від будь – яких зазіхань.

1 Але якщо Ви прийшли на службу в силові структури України з метою наживи, під гаслом, що «гроші не пахнуть», підтримуючи в нашому домі державу беззаконня, брехні та злодійства, якщо Ви і далі хочете бути інструментом охорони безкарності тих, що грабують власний народ, безперечно не забуваючи і Вам кинути «тридцять серебряників» та дати «владу», щоб робити посадові злочини тільки за Вашу відданість їм, - 

 Але якщо Ви задля «привілеїв» готові забути Господа Бога і Його Заповіді про любов до ближнього, готові ламати ребра, саджати невинних тільки за те, що їх доведено до крайності і вони вдаються до протестів, якщо Вам всерівно, в якій країні Ви прирікаєте жити своїх дітей, над якими так само як Ви сьогодні будуть знущатися, ґвалтувати і невічити, -

 Тоді залишайтеся і надалі лакеями тих деградованих людей, які зараз при владі і які втратили у собі все людське, не боячись ні Бога ні чорта, повністю відкинувши думки про ту страшну вічність , яка неминуче їх чекає.

 Ми закликаємо Вас і ми хочемо самі жити в справедливій Країні, де б всі громадяни були рівними в своїх правах, свободах і обов’язках.

 Ми звертаємося до Вас, скиньте нарешті з себе цей блуд і станьте чесними людьми. Не воюйте з власним народом, права і достоїнства якого Ви покликані захищати, покайтесь і наверніться, бо терпіння Господа Бога і народу України - не безмежне. Від того, який Ви шлях оберете, і буде залежати Ваше майбутнє і майбутнє Ваших дітей, адже ніхто не знає, скільки часу йому залишилось на цій землі.

 Нехай Господь Бог вселить у ваші серця іскру мудрості, каяття і навернення.

 Давайте разом розбудовувати вільну від зла і насильства державу, яка могла б забезпечити гідне життя своїх громадян, не вдаючись до насильства , брехні та злодійства.

 

 

 

 

ttaras

Тарас Галич,
глава Львовского филиала
ОО "Всеукраїнська
Правова Країна",