Пятница, 15 Февраль 2019

Львівська філія ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОВА КРАЇНА»

09 липня 2013 року, на засіданні Громадської ради при ЛОДА голова Львівської філії ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОВА КРАЇНА» Тарас Галич виступив з пропозицією підтримати протести людей, що виступили проти свавілля представників силових структур, що мали місце у с. Врадіївці , що на Миколаївщині. 

 У своєму звернені Т.Галич запропонував підтримати  тих громадян села  Врадіївки, які стали на захист своїх конституційних прав і свобод, даючи віру і надію всій Україні в тому, що Конституція України, яка неодноразово попиралася і Верховною Радою України, і її гарантом, і представниками інших державних структур,  незважаючи ні на що, є і буде основою життєдіяльності нашого суспільства. І хоча ведучими засідання було запропоновано вищенаведене звернення викласти в письмовому вигляді, члени громадської ради  виразили свою солідарність із запропонованою пропозицією. 

Ми безперечно підготуємо письмове звернення , але чи буде воно битись в унісон з серцем тієї дівчини, яку упирі в пагонах зґвалтували і ледь не позбавили життя, з тими родичами дітей, яких зґвалтували і вбили в тій же Врадіївці і зрештою з тими, хто як і в часи наших визвольних звитяг, незважаючи на озброєних і наділених владою   супротивників, встав на захист наших прав і свобод, дарованих нам не державою і урядом, а наділених нам від народження  - Творцем.    

 

 

 

 

ttaras

Тарас Галич,
глава Львовского филиала
ОО "Всеукраїнська
Правова Країна",