Четверг, 01 Декабрь 2022

2

 

17 липня 2013 року на проспекті Свободи від Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької до статуї Божої Матері Львівська  голова Львівської філії ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОВА КРАЇНА» Тарас Галич спільно з обласною громадською організацією «РАЗОМ» та іншими громадськими організаціями та громадою міста Львова прийняв участь у  ході в підтримку протестів проти свавілля співробітників МВС України, що мали місце в с .Врадіївка Миколаївської області.

Далі

Львівська філія ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОВА КРАЇНА»

09 липня 2013 року, на засіданні Громадської ради при ЛОДА голова Львівської філії ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОВА КРАЇНА» Тарас Галич виступив з пропозицією підтримати протести людей, що виступили проти свавілля представників силових структур, що мали місце у с. Врадіївці , що на Миколаївщині. 

 У своєму звернені Т.Галич запропонував підтримати  тих громадян села  Врадіївки, які стали на захист своїх конституційних прав і свобод, даючи віру і надію всій Україні в тому, що Конституція України, яка неодноразово попиралася і Верховною Радою України, і її гарантом, і представниками інших державних структур,  незважаючи ні на що, є і буде основою життєдіяльності нашого суспільства. І хоча ведучими засідання було запропоновано вищенаведене звернення викласти в письмовому вигляді, члени громадської ради  виразили свою солідарність із запропонованою пропозицією. 

Подробнее...

ttaras

Тарас Галич,
глава Львовского филиала
ОО "Всеукраїнська
Правова Країна",