Пятница, 09 Июнь 2023

Громадські організації сильні лише у своїй єдності

Понедельник, 21 Сентябрь 2015 11:34

Громадські організації, у нелегкі для країни часи, повинні якомога активніше працювати разом. Про це заявила голова Всеукраїнської організації «Всеукраїнська Правова Країна» Вікторія Артьоменко, під час громадського обговорення «Як громадськості перемогти у війні».

«Те, що на цих обговореннях присутня переважна більшість громадських організацій, волонтери, воїни АТО говорить про одне: для того, щоб ми могли ефективно протистояти усім зовнішнім викликам, нам необхідно співпрацювати разом. Не під політичними гаслами, не для піару когось з політиків, а для того, щоб наші громадяни відчували захист та підтримку, в будь-якому куточку нашої держави. Для нас важлива допомога всім: і тим, хто в зоні АТО, і тим, хто чекає на повернення своїх синів додому, і тим, хто вимушений був переселитися подалі від цієї страшної війни», - наголосила вона.
Під час заходу волонтери, воїни АТО та члени громадських організацій різко засудили воєнну агресію з боку сусідньої держави. Учасники обговорень читали вірші на воєнну тематику, більшість людей їх слухали зі сльозами на очах.
«Це все ще раз доводить, що війна – це біль кожного з нас. Тому ми повинні разом зробити все, що від нас залежить, щоб вона припинилась якомога скоріше», - додала Вікторія Артьоменко.

К сведению